Pojemniki na kosmetyki

Produkty branży pielęgnacyjnej oraz pokrewnych wymagają opakowań, które są w stanie zapewnić odpowiedni poziom szczelności, nawet przy wielokrotnym i częstym otwieraniu wieka, aby jak najdłużej utrzymać świeżość — a co za tym idzie — pożądane właściwości fizyczne i chemiczne. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przedstawiamy puszki z wieczkiem nakładanym na pobocznicę. Tego rodzaju mechanizm sprawia, że pojemnik na kosmetyki pozostaje szczelny, dzięki czemu możemy go bezpiecznie przenosić na przykład w torebce.

Pojemnik na kosmetyki z blachy stalowej oraz aluminium

Puszki z wieczkiem wciskanym w pobocznicę oraz puszki 2-częściowe zakręcane są stosowane głównie do przechowywania substancji o konsystencji pasty lub kremu. Blacha stalowa, z której wykonywane są pojemniki, została pokryta warstwą lakieru ochronnego w celu zabezpieczenia przed korozją.

Zapraszamy do zapoznania się z tą oraz pozostałymi ofertami opakowań na naszej stronie.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

baner_1.png

O sklepie

Opakowania najwyższej jakości

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. Naszą grupą docelową są firmy produkcyjne z branż chemiczno-technicznych, kosmetycznych, faramecutycznych oraz spożywczych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji.