Puszki szpachlowe i kanistry metalowe

Zależy nam na dostarczaniu skutecznych i różnorodnych rozwiązań technologicznych w zakresie opakowań przemysłowych, dlatego nasza oferta stanowi obszerny przekrój modeli pojemników obecnie stosowanych na rynku. Znajdziesz u nas między innymi kanistry i butelki metalowe, przeznaczone do przechowywania produktów w formie płynnej, a także hoboki i puszki ze szczelnie zamykanym wiekiem. Mnogość dostępnych formatów pozwala na dobranie pojemnika najbardziej odpowiedniego do obranej strategii handlowej oraz przestrzeni magazynowej.

Butelki i kanistry metalowe

Wszystkie puszki oraz pojemniki, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały wykonane z trwałej blachy stalowej, zapewniającej stosowną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Pojemności puszek oraz butelek metalowych dostępnych w naszym sklepie wahają się od 150 ml do aż 5l. Dodatkowo nasze kanistry oferujemy również w wersji z wygodnym uchwytem z tworzywa sztucznego lub metalu, który — szczególnie przy większych pojemnościach — znacząco ułatwia transport i późniejsze użytkowanie. Tego rodzaju pojemniki są powszechnie stosowane do przechowywania różnego typu paliw płynnych, smarów oraz olejów — zarówno tych motoryzacyjnych, jak i spożywczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą widoczną poniżej.

baner_1.png

O sklepie

Opakowania najwyższej jakości

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. Naszą grupą docelową są firmy produkcyjne z branż chemiczno-technicznych, kosmetycznych, faramecutycznych oraz spożywczych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji.