Butelki na oleje spożywcze

Żywność musi być dobrze przechowywana, aby zachowała swoje właściwości i świeżość. To szczególnie ważne podczas transportu, gdzie jest narażona na stale zmieniające się warunki – raz jest cieplej, raz zimniej, czasami naświetlenie jest mocniejsze, czasami słabsze. Często też kurierzy nie zwracają uwagi na to, by opakowania znajdowały się w jednej pozycji. Jak temu zaradzić? Najlepiej jest wyposażyć swoją firmę w solidne opakowania na produkty. Jeśli produkujesz oleje spożywcze, postaw na butelki, które są stabilne, szczelnie zamykane i oczywiście bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Masz restaurację, bar, bistro? Wybierz nasze stalowe butelki

Sytuacja jest taka sama, gdy prowadzisz lokal gastronomiczny i serwujesz jedzenie gościom. Twoim obowiązkiem jest zadbać o bezpieczeństwo i odpowiednie przechowywanie produktów - w tym olejów. Polecamy nasze butelki na oleje spożywcze, dzięki którym płyn będzie dobrze zabezpieczony i przechowywany jak należy.

Zaproś je do swojego domu

Z naszych butelek na oleje spożywcze możesz też korzystać w domu. Dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi sprawdzą się w każdej kuchni. Są zatem nie tylko praktyczne - oprócz przechowywania płynu mogą urozmaicić wystrój. Na pewno to znacznie lepsza wizualnie opcja niż plastikowe opakowania z kolorowymi etykietami, które na półkach sklepowych może wyglądają atrakcyjnie, ale raczej nie w zadbanym i eleganckim domu.

Dlaczego warto wybrać nasz produkt?

Butelka na olej w naszej ofercie wykonana jest ze stali ocynowanej. Dodatkowo, dla zabezpieczenia powierzchni i bezpieczeństwa kontaktu z produktami spożywczymi jest lakierowana zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Zamykana jest specjalnym korkiem, który zawiera lejek. Dzięki niemu nalewanie płynu jest bardzo wygodne i nie powoduje bałaganu.

Ze względu na to, że na rynku znajdują się tysiące produktów o różnych składach, zanim umieścisz swój produkt w naszych opakowaniach przeprowadź samodzielnie test bezpieczeństwa dotyczący przydatności opakowania do materiału wypełniającego.

baner_1.png

O sklepie

Opakowania najwyższej jakości

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. Naszą grupą docelową są firmy produkcyjne z branż chemiczno-technicznych, kosmetycznych, faramecutycznych oraz spożywczych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji.