Cykl życia wyrobów wszelkiego typu nie kończy się po opuszczeniu zakładu produkcyjnego. Świadomi wagi transportu oraz magazynowania produktów w sposób nie wpływający negatywnie na ich właściwości dostarczamy atrakcyjne i ergonomiczne pojemniki na farby i lakiery, a także funkcjonalne hoboki i wiadra metalowe, dzięki którym twój towar nie straci pierwotnych właściwości nawet przy długotrwałym przechowywaniu.


Puszki, wiadra i kanistry metalowe — sklep internetowy


W naszym asortymencie czekają na ciebie obszerne hoboki ze szczelnym zamknięciem, które dodatkowo wyposażone są w obręcz zaciskową. Ponadto znajdziesz tutaj pojemniki na lakiery i kosmetyki, a także puszki na farbę w wielu formatach. Nasze kanistry i butelki to z kolei doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju płynów, a ich wygodne uchwyty znacząco ułatwiają użytkowanie. Dbamy o trwałość naszych produktów, dlatego wszystkie z naszych opakowań zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą i dokonaj zakupu już teraz.

Sklep internetowy e-puszka.pl prowadzony jest przez spółkę Pirlo Poland Sp. z o. o.
Adres:

Pirlo Poland Sp. z o.o.
Działki Suskowolskie 78,
26-670 Pionki
woj. mazowieckie

Tel:  (48) 312-17-48
E-mail: office.poland@pirlo.com
Firma Pirlo Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000315508, NIP 7962855091, REGON 141573287.

baner_1.png

Masz wątpliwości

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

kontakt