W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. . Ideą sklepu są bezpieczne, łatwe, oszczędzające czas i pieniądze zakupy za pośrednictwem internetu. Stale zwiększająca się liczba korzystających z takiej formy świadczy o niezwykle szybkim tempie rozwoju internetowej formy sprzedaży.

W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Sklep e-puszka.pl stworzyliśmy i rozwijamy z myślą o jak największym komforcie dokonywania zakupów online, a satysfakcję Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie dotyczące funkcjonowania naszego sklepu. Wszystkie otrzymane informacje przeanalizujemy i dołożymy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom naszych przyszłych Klientów.

Życzymy udanych zakupów!

Sklep internetowy e-puszka.pl prowadzony jest przez spółkę Pirlo Poland Sp. z o. o.
Adres:

Pirlo Poland Sp. z o.o.
Działki Suskowolskie 78,
26-670 Pionki
woj. mazowieckie

Tel:  (48) 312-17-48
E-mail: office.poland@pirlo.com
Firma Pirlo Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000315508, NIP 7962855091, REGON 141573287.

baner_1.png

Masz wątpliwości

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

kontakt