Nowości i promocje

Drodzy Klienci, tym razem zwracamy się do Was bez zbędnych wstępów: serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii Nowości i Promocje, która dostępna jest poniżej! Ta kategoria naszego sklepu internetowego to specjalne miejsce na naszej stronie, przygotowane w oparciu o potrzeby naszych Klientów.

Doskonale wiemy bowiem, że często szukają innowacji, chcąc próbować nowych rozwiązań dla swoich firm. Doceniają rewolucyjne produkty, które pojawiają się na rynku, a konkretniej w naszym asortymencie. Chętnie próbują tego, co nowego mamy do zaoferowania jako producent opakowań i pojemników. Mamy to na uwadze oraz wsłuchujemy się w ich potrzeby; jeśli rynek potrzebuje konkretnego rodzaju opakowań i jesteśmy w stanie tę potrzebę rozpoznać, to na nią odpowiadamy. Stąd też w tej kategorii pojawiają się nasze nowości, na które z pewnością czekają nasi Klienci. Jeśli należysz do grona tych stałych, to być może znajdziesz tutaj coś nowego, co zechcesz zakupić do swojej firmy.

Warto również zwrócić uwagę na promocje! Umieszczamy tutaj opakowania i pojemniki, które aktualnie są dostępne u nas w atrakcyjnych cenach. Kupując te produkty w ilościach hurtowych szczególnie warto korzystać z okazji do zaoszczędzenia. Nasze oferty wyprzedażowe są niezwykle atrakcyjne – rabaty sięgają nawet 30%! To świetna okazja by wypróbować też nowe opakowania do Twojej firmy, jeśli wcześniej nie byłeś przekonany; być może skłoni Cię do tego niższa cena niż zwykle.

Produkty w kategorii Nowości i Promocje

Co tutaj znajdziesz? Jak już wspomnieliśmy, umieszczamy tutaj zarówno nasze flagowe produkty w atrakcyjnych cenach, jak i zupełne nowości. Puszki z wieczkami, kanistry metalowe, hoboki zamykane, a także puszki typu skarbonki. Nie zabrakło również dodatkowych elementów, takich jak korki z nakrętką lub z lejkiem. Należy jednak pamiętać, że oferta w kategorii Nowości i Promocje co jakiś czas ulega zmianie, więc produkty wymienione tutaj zmieniają się. Dlatego spiesz się z zakupem, zanim rabat na wybrany produkt zniknie!

baner_1.png

O sklepie

Opakowania najwyższej jakości

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. Naszą grupą docelową są firmy produkcyjne z branż chemiczno-technicznych, kosmetycznych, faramecutycznych oraz spożywczych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji.