Puszka z wieczkiem nakładanym 75/23 mm - 100 ml, bez trójkąta, wewnątrz i na zewnątrz lakier ochronny, w pudełku
  • Puszka z wieczkiem nakładanym 75/23 mm - 100 ml, bez trójkąta, wewnątrz i na zewnątrz lakier ochronny, w pudełku

Puszka z wieczkiem nakładanym 75/23 mm - 100 ml, bez trójkąta, wewnątrz i na zewnątrz lakier ochronny, w pudełku (400 szt.)

635,6 zł netto
781,79 zł zł brutto
(Cena za sztukę netto: 1,58 zł brutto: 1,95 zł)
STDD 075 023 021 SS PIR

Opis:

Puszka 100ml  D=75mm,  H=23mm

Puszki z wieczkiem nakładanym wykonane są z blachy ocynowanej, wewnątrz i na zewnątrz lakierowane bezbarwnym lakierem. Puszki wykonane z blachy ocynowanej bez powłoki wewnętrznej nie nadają się do produktów zawierających wodę lub produktów które są wilgotne.

Puszki zamykane są wieczkiem nakładanym z podwiniętą krawędzią. Opakowania przeznaczone są do przechowywania kosmetyków, kremów, past, słodyczy i podobnych substancji nie wchodzących w reakcje z materiałami składającymi się na budowę danego opakowania.

Ze względu na dużą różnorodność produktów na rynku i ich indywidualny skład nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że dane opakowanie jest odpowiednie dla danego produktu. Obowiązkiem klienta jest wcześniejsze określenie i potwierdzenie przydatności opakowania do danego materiału wypełniającego. Rzeczywistą przydatność wybranego przez siebie opakowania można właściwie określić tylko poprzez własne testy.

Ilość w kartonie
400
Ilość:

baner_1.png

Masz wątpliwości

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

kontakt