Pojemniki na lakiery i farby

Nasze artykuły to trwałe materiały i sprawdzone formaty opakowań, dzięki którym bezpiecznie przechowasz swoje produkty. Pojemniki na farby i lakiery wykonane z blachy stalowej to również atrakcyjna forma prezentacji asortymentu w kontekście handlowym — ich zewnętrzna powierzchnia umożliwia także wykonanie nadruku lub naklejenie etykiety. Nasze wiadra i hoboki metalowe wyposażone są w szczelne wieka — również w wersji z obręczą zaciskową — co skutecznie zapobiega wysychaniu zawartości.

Pojemniki na lakiery oraz puszki na farby

Hoboki oraz wiadra metalowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z trwałej blachy ocynowanej, która świetnie się sprawdza dla produktów na bazie rozcieńczalników. Dla produktów wodorozcieńczalnych wewnętrzna powierzchnia opakowań pokryta jest specjalnymi lakierami, co zapobiega korozji opakowań. Wygodne uchwyty znacznie ułatwiają przenoszenie hoboków — co ma szczególne znaczenie przy większych objętościach — a dzięki wyprofilowanym krawędziom bez problemu ustawisz je w stosy, zaoszczędzając przestrzeń magazynową.

Puszki na farby oraz pojemniki na lakiery, które znajdziesz na naszej stronie dostępne są w formatach o objętości od 30ml aż do nawet 30l. Szczelne zamknięcia dodatkowo zabezpieczone obręczami to gwarancja długiego przechowywania bez szkody dla zawartości. Zapoznaj się z naszą ofertą puszek i innego rodzaju opakowań na twoje produkty, która widoczna jest poniżej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

shopping_cart Koszyk (0)

baner_1.png

O sklepie

Opakowania najwyższej jakości

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. Naszą grupą docelową są firmy produkcyjne z branż chemiczno-technicznych, kosmetycznych, faramecutycznych oraz spożywczych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji.