Pojemniki na lakiery i farby

Nasze artykuły to trwałe materiały i sprawdzone formaty opakowań, dzięki którym bezpiecznie przechowasz swoje produkty. Pojemniki na farby i lakiery wykonane z blachy stalowej to również atrakcyjna forma prezentacji asortymentu w kontekście handlowym — ich zewnętrzna powierzchnia umożliwia także wykonanie nadruku lub naklejenie etykiety. Nasze wiadra i hoboki metalowe wyposażone są w szczelne wieka — również w wersji z obręczą zaciskową — co skutecznie zapobiega wysychaniu zawartości.

Pojemniki na lakiery oraz puszki na farby

Hoboki oraz wiadra metalowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z trwałej blachy ocynowanej, która świetnie się sprawdza dla produktów na bazie rozcieńczalników. Dla produktów wodorozcieńczalnych wewnętrzna powierzchnia opakowań pokryta jest specjalnymi lakierami, co zapobiega korozji opakowań. Wygodne uchwyty znacznie ułatwiają przenoszenie hoboków — co ma szczególne znaczenie przy większych objętościach — a dzięki wyprofilowanym krawędziom bez problemu ustawisz je w stosy, zaoszczędzając przestrzeń magazynową.

Puszki na farby oraz pojemniki na lakiery, które znajdziesz na naszej stronie dostępne są w formatach o objętości od 30ml aż do nawet 30l. Szczelne zamknięcia dodatkowo zabezpieczone obręczami to gwarancja długiego przechowywania bez szkody dla zawartości. Zapoznaj się z naszą ofertą puszek i innego rodzaju opakowań na twoje produkty, która widoczna jest poniżej.

Do dyspozycji naszych klientów są metalowe pojemniki na lakiery lub na farby różnego rodzaju. Przygotowaliśmy kilka wariantów tego typu opakowań, aby można było dostosować wybór do różnych potrzeb transportowych i nie tylko. Proponujemy hoboki z blachy ocynkowanej, puszki o różnych objętościach, a także wiaderka i wiadra metalowe. Dla ułatwienia nawigacji po naszym sklepie internetowym podzieliliśmy ofertę na wymienione rodzaje produktów.

W celu podjęcia trafionego wyboru zakupowego zachęcamy również do zapoznania się z opisami produktów, w których znajdziesz ich dokładne wymiary i pojemność, a także krótką specyfikację. Na stronie każdego metalowego pojemnika na lakier czy farbę nie zabrakło również podanych cen brutto oraz netto, aby klienci mieli jasny obraz tego, ile produkt kosztuje.

Jeśli poszukujesz pojemnika metalowego z atestem UN, to informację na ten temat - czy puszka go posiada - znajdziesz w tytule oraz opisie produktu. Atest UN oznacza, że opakowanie spełnia specjalne wymagania dotyczące przechowywania oraz transportowania materiałów niebezpiecznych. W naszej ofercie znajdziesz takie rozwiązania.

Łatwe zakupy w sklepie internetowym E-puszka

Czy nasze puszki na lakiery i farby są bezpieczne dla danego rodzaju wyrobu? Oczywiście! Czy są wytrzymałe, odporne na transport? Oczywiście! A jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde z nich i pomogą Ci dokonać zakupu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

shopping_cart Koszyk (0)

baner_1.png

O sklepie

Opakowania najwyższej jakości

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy e-puszka.pl. Naszą grupą docelową są firmy produkcyjne z branż chemiczno-technicznych, kosmetycznych, faramecutycznych oraz spożywczych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych naszych produktów i wiele atrakcyjnych promocji.