Puszka zakręcana 100 ml, wykonana z aluminium, 75/24 mm, wewnątrz i na zewnątrz lakierowana lakierem ochronnym bez LINER-a
  • Puszka zakręcana 100 ml, wykonana z aluminium, 75/24 mm, wewnątrz i na zewnątrz lakierowana lakierem ochronnym bez LINER-a

Puszka zakręcana 100 ml, wykonana z aluminium, 75/24 mm, wewnątrz i na zewnątrz lakierowana lakierem ochronnym bez LINER-a (420 szt.)

978,6 zł netto
1 203,68 zł zł brutto
(Cena za sztukę netto: 2,33 zł brutto: 2,86 zł)
STDD 075 024 021 SS PIR

Opis:

Puszka 100ml  D=75mm,  H=24mm

Puszki z wieczkiem zakręcanym wykonane są z aluminium wewnątrz i na zewnątrz lakierowane bezbarwnym lakierem. Puszki wykonane z aluminium nadają się do produktów zawierających wodę. W przeciwieństwie do puszek wykonanych z blachy ocynowanej nie mamy ryzyka pojawienia się rdzy w kontakcie z wodą.

Puszki zamykane są wieczkiem zakręcanym klasyczna puszka do kremów. Opakowania przeznaczone są do przechowywania kosmetyków, kremów, słodyczy i podobnych substancji nie wchodzących w reakcje z materiałami składającymi się na budowę danego opakowania.

Ze względu na dużą różnorodność produktów na rynku i ich indywidualny skład nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że dane opakowanie jest odpowiednie dla danego produktu. Obowiązkiem klienta jest wcześniejsze określenie i potwierdzenie przydatności opakowania do danego materiału wypełniającego. Rzeczywistą przydatność wybranego przez siebie opakowania można właściwie określić tylko poprzez własne testy.

Ilość w kartonie
420
Ilość:

baner_1.png

Masz wątpliwości

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

kontakt