Wiadro 10l z obręczą, bez trójkąta, z atestem UN, wewnątrz lakier ACL/pobocznica i dekiel na zewnątrz lakierowane lakierem ochro
  • Wiadro 10l z obręczą, bez trójkąta, z atestem UN, wewnątrz lakier ACL/pobocznica i dekiel na zewnątrz lakierowane lakierem ochro

Wiadro 10l z obręczą, bez trójkąta, z atestem UN, wewnątrz lakier ACL/pobocznica i dekiel na zewnątrz lakierowane lakierem ochro (12 szt.)

288,95 zł netto
355,42 zł zł brutto
(Cena za sztukę netto: 24,08 zł brutto: 29,61 zł)
EWE 217 230 291 121 AL LAKIER BE
Obecnie brak na stanie

Opis:

Wiaderko 10L,  D1=217mm,  D2=230mm,  H=291mm

Wszystkie wiaderka wykonane są z blachy ocynowanej (blacha stalowa ocynowana). Wiaderka wykonane z blachy ocynowanej z powłoką wewnętrzną nadają się do produktów zawierających wodę lub produktów które są wilgotne.

Wiaderka stożkowe zamykane są deklem i obręczą z zaciskiem dźwigniowym. Opakowania przeznaczone są do przechowywania farb, lakierów, rozpuszczalników i podobnych substancji nie wchodzących w reakcje z materiałami składającymi się na budowę danego opakowania.

Ze względu na dużą różnorodność produktów na rynku i ich indywidualny skład nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że dane opakowanie jest odpowiednie dla danego produktu. Obowiązkiem klienta jest wcześniejsze określenie i potwierdzenie przydatności opakowania do danego materiału wypełniającego. Rzeczywistą przydatność wybranego przez siebie opakowania można właściwie określić tylko poprzez własne testy.

Ilość w kartonie
12
Ilość:

baner_1.png

Masz wątpliwości

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

kontakt